O Eggive

Vyrábím dárky ve vajíčku, které přinesou překvapení radost.

Jmenuji se Hynek Kalista vyrábím originální dárková vajíčka Eggive. Zakládám si na spolehlivém servisu a  kvalitním ručním zpracování. 
 
Hynek Kalista, Kredum
 
 

Více o Eggive

Projekt Eggive je zhmotněnou myšlenkou, kterak nabídnout krásné dárky v originálním balení s velkým momentem překvapení. Provozovatelem je firma HOMA BONA s.r.o.,  sídlící na okraji města Hořice. Eggive pro Vás vyrábím a kompletuji výhradě v mojí dílně a pečlivý osobní přístup je zárukou Vaší spokojenosti.

Věřím, že se vám budou dárková vajíčka líbit a přinesou vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti. 

Když radost přeroste v odhodlání aneb toto je má cesta

  • Má tvorba začala výrobou bižuterie a handmade výrobků, kterými jsem chtěl potěšit své blízké. Byly to různé netradiční dárky, které jim dělaly radost a to mě podněcovalo k další tvorbě. Vyráběl jsem z kovu, dřeva, kamene, drahých kamenů, korálků, ...
  • V roce 2008 jsem poprvé zkusil nabídnout své výrobky k prodeji široké veřejnosti na internetovém portálu Fler. Se vzrůstajícím počtem objednávek jsem začal zkoušet nové výrobní postupy a výrobky se postupně vyvíjely.
  • Zlom nastal s prvními kovanými prsteny z vrstvené nerezové oceli damasteel, které se setkaly s velkým zájmem. Z počátku se jednalo o koníčka a přivýdělek, ale postupem času objem výroby narostl, až se stal hlavním zdrojem mé obživy. V červenci roku 2008 jsem odešel ze zaměstnání a založil si živnost.
  • Na podzim 2011 jsem se přesunul do městyse Pecka, kousek od Nové Paky. Spojil jsem zde síly s dalšími spolupracovníky a založil firmu KREDUM CZ, s.r.o.. Společnými silami se tak snažíme šířit naše výrobky do světa a přinášet radost více a více lidem.
  • Dalším milníkem je podzim roku 2020, kdy jsem se rozhodl firmu přesídlit do Hořic, které jsou blíže Praze i Hradci Králové a nabízí nám možnost dalšího rozvoje. 
  • Na podzim roku 2022 jsem výrobu snubních prstenů předal mému pokračovateli a firmu KREDUM CZ s.r.o. přejmenoval na HOMA BONA s.r.o.
vila uprava mal
 
 
Najdete nás i na MALL.CZ