O nás Eggive

Vyrábíme unikáty, které vás odliší

Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky pod značkou KREDUM CZ. Zakládáme si na poctivém řemeslu, spolehlivé práci a ručním zpracování. 
 
Hynek Kalista, Kredum
 
 

Více o společnosti KREDUM CZ, s.r.o.

Jsme menší firma sídlící na okraji města Hořice. S radostí a láskou tu vyrábíme různé výrobky, které potěší jak ženy, tak i muže, a určitě se stanou hezkým dárkem k mnohým příležitostem. Naleznete u nás jednoduché kované šperky šperky luxusní, osazené drahými kameny či doplněné různými ozdobami.

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Snubní prsten vám vyrobíme na míru. Můžete volit mezi různými materiály jako je titan, nerezová ocel, vrstvená nerezová ocel damasteel, žluté, bílé či červené zlato, stříbro a či různé kombinace kovů. Prsteny můžeme osadit diamantem či jinými drahými kameny. Na vaše přání je doplníme rytím, které jim dodá osobitý charakter. Hlavním rysem našich výrobků je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává našim šperkům osobité kouzlo nepravidelnosti. 

Dárková vajíčka Eggive

Na podzim 2021 přišel nápad na neobvyklé dárkové balení šperků a tak vznikl projekt Eggive. Toto dárkové vajíčko jsme pro vás zhotovili v naší dílně a schovali jsme do něj poklad. Jako každé vajíčko, tak i vajíčko Eggive má skořápku. Abyste se dostali dovnitř, musíte ji šetrně rozbít. S vajíčkem Eggive tedy darujete i zábavu. 

Na vajíčkách je patrná ruční výroba, mají hrubou skořápku a mohou se nepatrně lišit svým tvarem. Jsou uloženy do papírové dárkové krabičky vystlané dřevitou vlnou. Můžete je tedy rovnou darovat.

Věřím, že se vám budou naše výrobky líbit a přinesou vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti. 

 

Když radost přeroste v odhodlání aneb toto je má cesta

  • Má tvorba začala výrobou bižuterie a handmade výrobků, kterými jsem chtěl potěšit své blízké. Byly to různé netradiční dárky, které jim dělaly radost a to mě podněcovalo k další tvorbě. Vyráběl jsem z kovu, dřeva, kamene, drahých kamenů, korálků, ...
  • V roce 2008 jsem poprvé zkusil nabídnout své výrobky k prodeji široké veřejnosti na internetovém portálu Fler. Se vzrůstajícím počtem objednávek jsem začal zkoušet nové výrobní postupy a výrobky se postupně vyvíjely.
  • Zlom nastal s prvními kovanými prsteny z vrstvené nerezové oceli damasteel, které se setkaly s velkým zájmem. Z počátku se jednalo o koníčka a přivýdělek, ale postupem času objem výroby narostl, až se stal hlavním zdrojem mé obživy. V červenci roku 2008 jsem odešel ze zaměstnání a založil si živnost.
  • Na podzim 2011 jsem se přesunul do městyse Pecka, kousek od Nové Paky. Spojil jsem zde síly s dalšími spolupracovníky a založil firmu KREDUM CZ, s.r.o.. Společnými silami se tak snažíme šířit naše výrobky do světa a přinášet radost více a více lidem.
  • Dalším milníkem je podzim roku 2020, kdy jsem se rozhodl firmu přesídlit do Hořic, které jsou blíže Praze i Hradci Králové a nabízí nám možnost dalšího rozvoje. Šperky tu pro vás vyrábíme v prostorách postupně opravované prvorepublikové vilky. Zde vám rádi představíme naši tvorbu.
vila uprava mal
kredum návštěvka Libonicejpg
 

Seznamete se. Jsme KREDUM

Zákaznický servis má na starosti Adéla Zvercová Nikola Lukešová. Zahraniční obchod zajišťuje Klára Klátilová. Ve výrobě pracují Michaela Jezdinská, Karolína Kadečková, Ondřej Fenďa Honza Král. Mezi výrobou a zákazníky přebíhá Jaroslav Pozner a o naše zázemí se stará Jarda Šturma.

Hynek Kalista – KREDUM CZ s.r.o. – The art of rings

my

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení