Eggive GOLD EXCLUSIVE - dárkové vajíčko se zlatým překvapením

1 999 Kč
Skladem

Nevíte, čím potěšit své blízké? Darujte jim naše zlaté vajíčko Eggive se zlatým šperkem! Originálně a ručně vyrobené v naší dílně.

Také máte rádi ten moment, kdy dostanete dárek a netušíte, co se v něm skrývá? Rozvážete mašli, otevřete krabici ... šátráte ... hledáte ... Copak tam asi bude? Cítíte to napětí, to radostné očekávání?

Tím to však ale nekončí.

Najít v krabici vajíčko Eggive znamená i zábavu.

Není to totiž ledajaké vajíčko, to naše v sobě ukrývá zlatý poklad!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako každé vajíčko, tak i toto má skořápku. Abyste se dostali dovnitř, musíte ji rozbít. Udělejte to ale šetrně, protože obsah může být křehký.

Jak? To necháme čistě na vás.

Můžeme vám pouze prozradit, že Eggive Gold Exclusive - je určeno pro ženy i muže. Ve vajíčku je schovaný zlatý šperk, který jsme pro vás zhotovili v naši zlatnické dílně. Ryzost zlata je 0,585 (14 kar), hmotnost zlata je cca 0,4 g. Ukázku šperků naleznete ve fotogalerii. Obsah vajíčka je náhodně vybraný a není možné si jej zvolit. Pokud nemáte rádi překvapení, můžete si zvolit Eggive Individual.

Šperk je zabalen do ozdobného sáčku a schován do plastového vajíčka obaleného křehkou skořápkou. Celé vajíčko je pak vloženo do papírové dárkové krabičky vystlané dřevitou vlnou.

Na vajíčkách je patrná ruční výroba, mají hrubou skořápku a mohou se nepatrně lišit svým tvarem. 

Věříme, že naším nápaditým zabalením dokážeme proměnit milou drobnost v nádherné překvapení.

Budeme rádi, pokud rozbalování natočíte nebo vyfotíte a označíte své fotky na Instagramu #eggivecz, případně k příspěvku označíte náš profil @eggivecz .

Užijte si společně strávené chvíle!

Obsah a způsob balení se může lišit. Pokud se rozhodnete pro vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní, vajíčko musí být nerozbité a zaslané zpět v originálním balení (dárková krabička s dřevitou výplní).

Dárkové vajíčko Eggive zaujme a potěší

Najdete nás i na MALL.CZ